JANOME MC350E + DIGITIZER JR Hafciarka plus program

JANOME MC350E + DIGITIZER JR

Hafciarka komputerowa - zestaw promocyjny z programem do projektowania haftów JANOME DIGITIZER JR.

JANOME Producent: JANOME

Kod: JMC 350E + DIGITIZER JR

cena: 4 499,00 zł

Hafciarki Janome Zebrane w tej kategorii hafciarki Janome  okazują się niezastąpione w bardziej wymagających zastosowaniach krawieckich. Nawet najbardziej wymagający użytkownicy docenią zwłaszcza droższe modele hafciarek marki JANOME.  Wszystkie posiadają 5 letnią gwarancję typu Home Service oraz pochodzą wyłącznie z polskiej dystrybucji.
Hafciarkę Janome MC350E łatwa w obsłudze, jednoigłowa, posiada menu w języku polskim, 100 rodzajów wbudowanych wzorów i 3 rodzaje alfabetu Dodatkowo dzięki wbudowanemu portowi USB możemy przenosić wzory haftów z komputera do hafciarki. Pole haftu w Janome MC350E wynosi 200 mm x 140 mm, a hafciarka wykonuje haft z prędkością 750 wkłuć na minutę. Bardzo wygodną funkcją w hafciarce jest automatyczne obcinanie nici, która obcina za nas nitkę po skończonym hafcie. Menu hafciarki pokazuje nam wybrany haft i informuje o czasie haftowania, liczbie wkłuć, ilości kolorów, rozmiarze wzoru i typie tamborka jaki musimy zastosować. 

Szczegółowy opis maszyny JANOME MC 350E

Maszyna posiada 5 lata gwarancji i czytelną instrukcję w języku polskim.
Program do projektowania haftów Janome Digitizer JR Program automatycznie lub półautomatycznie przerabia rysunki, zdjęcia na hafty. Posiada także wbudowane czcionki do tworzenia napisów i monogramów, może służyć również jako konwerter haftów zapisanych w różnych formatach hafciarskich. Jest to najnowsza wersja programu DIGITIZER JR - 4.0, w której wprowadzono najpopularniejszą metodę zamiany zdjęcia na haft - półautomat. Operator zaznacza na rysunku lub zdjęciu te fragmenty, które mają być po kolei haftowane.

Szczegółowy opis  JANOME DIGITIZER JR

 
Ilość igieł hafciarki 1
Ilość wzorów haftu 100
Ilość alfabetów-czcionek hafciarki 3
Maksymalna prędkość szycia 650 ściegów/min
System igieł 130/705Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

podobne produkty