TEXI MASTER BORDEAUX RED METALLIC Parowiec

TEXI MASTER BORDEAUX RED METALLIC Parowiec


Texi Producent: Texi

Kod: MASTER BORDEAUX RED METALLIC

cena: 830,00 zł

Do tej pory miał tylko angielską nazwę STEAMER. Od teraz nazywamy go po polsku PAROWIEC.

Para wodna wygładza zagniecenia, odświeża tekstylia, usuwa brud i alergeny, neutralizuje zapachy.

Texi Master - profesjonalny parowiec o niespotykanej wydajności i eleganckiej linii. Ozdobi każdą przestrzeń. Duża moc 1.700 W i unikalna 9-cio stopniowa regulacja intensywności parowania za pomocą pilota zapewniają wygodną, szybką i ekonomiczną pracę. Prasuje się nim bez wykorzystywania deski do prasowania. Jest łatwy w użyciu, kompaktowy i mobilny.

Służy do prasowania odzieży na wisząco, zasłon i firan, odświeżania wyrobów ze skóry i zamszu, mebli tapicerskich i dywanów. Niezastąpiony w prasowaniu delikatnych tkanin i odzieży z cekinami, koralikami, marszczeniami i innymi aplikacjami, uniemożliwiającymi docisk żelazka. Nie przypali i nie wyświeci.

Wyposażony w specjalną nasadkę do szczotkowania lub zaprasowywania kantów. Przeznaczony do krawieckich atelier, sklepów z odzieżą, pralni, hoteli, teatrów. Dzięki profesjonalnej wydajności sprosta najwyższym wymaganiom w każdym domu. Skróci uciążliwe prasowanie do minimum. Gorąca para skutecznie usuwa zapach dymu papierosowego z firan, zasłon i tapicerki. Polecany dla alergików, gdyż wysoka temperatura pary zabija bakterie, grzyby oraz roztocza. Obudowa i szczotka parowa wykonane z odpornego na uszkodzenia tworzywa.

Specyfikacja techniczna i wyposażenie:

- napięcie 220 - 240 V - moc 1.700 W - 9-cio stopniowa regulacja intensywności pary (450 W - 1.700 W) za pomocą pilota w uchwycie szczotki, lub poprzez panel sterujący na obudowie - gotowość do pracy po 1min 45 sek - zbiornik na wodę 1,8 l umożliwia do 3 godzin pracy z jednego napełnienia - zbiornik wody można w sekundę wyjąć z urządzenia i wygodnie napełnić - specjalna nasadka do zaprasowywania kantów spodni, klap marynarek, ze szczotką do odświeżania materiałów z włosem lub usuwania drobnych zabrudzeń - obrotowy, składany wieszak na ubrania w komplecie - automatyczne odłączenie zasilania w przypadku braku wody, co zapobiega uszkodzeniu parowca - wymiary kartonu 41,00 x 27,00 x 41,00 cm - waga urządzenia w opakowaniu 6,60 kg Woda z kranu Można stosować wodę z kranu, jednakże podczas intensywnej eksploatacji woda zmiękczona, przedłuży bezobsługową pracę urządzenia.

Dostępny również w kolorach: prestige blue metallic, silver metallic, gold metallic.

 
Zdalne sterowanie Tak
Moc parowca   1700 W   
  Pojemność zbiornika:   1.8 l

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

podobne produkty