JANOME MB-7 + DIGITIZER MBX Hafciarka komputerowa

350EJANOME MC 350E

JANOME MB-7 + DIGITIZER MBX Hafciarka komputerowa

JANOME Producent: JANOME

Kod: JANOME MB-7 + DIGITIZER MBX

cena: 24 999,00 zł

Hafciarki Janome Zebrane w tej kategorii hafciarki Janome  okazują się niezastąpione w bardziej wymagających zastosowaniach krawieckich. Nawet najbardziej wymagający użytkownicy docenią zwłaszcza droższe modele hafciarek marki JANOME.  Wszystkie posiadają 5 letnią gwarancję typu Home Service oraz pochodzą wyłącznie z polskiej dystrybucji.
Hafciarka komputerowa Janome MB-7 to następca modelu Janome MB-4S wzbogacona o 7 igieł, które umożliwiają szybkie i wygodne wykonywanie wielokolorowych haftów. Duży, kolorowy, dotykowy i bardzo intuicyjny ekran w połączeniu z menu hafciarki w języku polskim sprawiają, że wybór haftu, tworzenie napisów czy edycja haftu jest bardzo proste. Dzięki temu z powodzeniem mogą z hafciarki Janome MB-7 korzystać także osoby początkujące, które dopiero zaczynają swoją przygodę z haftowaniem.  Maksymalne pole haftu w hafciarce Janome MB-7 to 24 cm x 20 cm, a maksymalna prędkość haftowania wynosi 800 wkłuć na minutę. O dobrą widoczność  zarówno igieł (ważne podczas nawlekania) jak i miejsca haftowania dba 6 punktowe ledowe oświetlenie. Ważną funkcją, którą posiada Janome MB-7 jest czujnik zerwania / skończenia nici. Maszyna po zerwaniu nici automatycznie wróci do miejsca „zgubionej nitki” co minimalizuje ryzyko przepuszczania ściegów (przerw) w hafcie.
Komputerowa hafciarka Janome MB-7 została w całości wyprodukowana w Japonii.
Hafciarka Janome MB-7 posiada 12 miesięcy gwarancji i instrukcję w języku polskim.

Szczegółowy opis maszyny JANOME MB-7  
Program do projektowania haftów Janome Digitizer MBX Program umożliwia samodzielnie projektowania haftów, możemy je projektować “z wolnej ręki” lub na podstawie rysunku czy zdjęcia. Do wyboru w programie mamy kilka rodzajów ściegów i wypełnień, które możemy stosować wedle własnych potrzeb. W programie Digitizer MBX mamy pełną kontrolę nad każdym stworzonym przez nas ściegiem. Program posiada ok 100 wbudowanych czcionek do tworzenia napisów i monogramów. Litery możemy powiększać, pomniejszać i ustawiać je w różnych kierunkach, rozciągany, przekrzywiany czy zakrzywiany. Dodatkowo Janome Digitizer MBX posiada wbudowany programem Corel Draw Essentials X5, dzięki czemu możemy w programie Corel Draw Essentials X5 stworzyć dowolna grafikę, a później w łatwy i szybki sposób (np. automatycznie ) zmienić ją na haft.

    

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

podobne produkty