JANOME MC 400E + DIGITIZER MBX Hafciarka komputerowa plus program

JANOME MC 400E + DIGITIZER MBX

Hafciarka komputerowa - zestaw promocyjny z programem do projektowania haftów DIGITIZER MBX

JANOME Producent: JANOME

Kod: JMC 400E MBX SET+DIGITIZER MBX

cena: 8 499,00 zł     
Hafciarki Janome Zebrane w tej kategorii hafciarki Janome  okazują się niezastąpione w bardziej wymagających zastosowaniach krawieckich. Nawet najbardziej wymagający użytkownicy docenią zwłaszcza droższe modele hafciarek marki JANOME.  Wszystkie posiadają 5 letnią gwarancję typu Home Service oraz pochodzą wyłącznie z polskiej dystrybucji.
JANOME MC400E to nowoczesna, komputerowa hafciarka o polu haftu 200 mm x 200 mm. Duży, czytelny ekran i menu w języku polskim sprawiają, że obsługa maszyny jest bardzo łatwa. Janome MC400E doskonale sprawdzi się w małym zakładzie usługowym, krawieckim czy w gospodarstwie domowy.
Szczegółowy opis maszyny JANOME MC 400E
 
Ilość wzorów haftu 160
Ilość alfabetów-czcionek hafciarki 6
Maksymalna prędkość szycia  860 ściegów/min
     

Maszyna posiada 5 lata gwarancji i czytelną instrukcję w języku polskim. 

 

Program do projektowania haftów Janome Digitizer MBX Program umożliwia samodzielnie projektowania haftów, możemy je projektować “z wolnej ręki” lub na podstawie rysunku czy zdjęcia. Do wyboru w programie mamy kilka rodzajów ściegów i wypełnień, które możemy stosować wedle własnych potrzeb. W programie Digitizer MBX mamy pełną kontrolę nad każdym stworzonym przez nas ściegiem. Program posiada ok 100 wbudowanych czcionek do tworzenia napisów i monogramów. Litery możemy powiększać, pomniejszać i ustawiać je w różnych kierunkach, rozciągany, przekrzywiany czy zakrzywiany. Dodatkowo Janome Digitizer MBX posiada wbudowany programem Corel Draw Essentials X5, dzięki czemu możemy w programie Corel Draw Essentials X5 stworzyć dowolna grafikę, a później w łatwy i szybki sposób (np. automatycznie ) zmienić ją na haft.

   

 

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

podobne produkty