JANOME MC400E + DIGITIZER JR Hafciarka komputerowa plus program

JANOME MC400E + DIGITIZER JR

Hafciarka komputerowa - zestaw promocyjny z programem do projektowania haftów DIGITIZER JR

JANOME Producent: JANOME

Kod: JMC 400E + DIGITIZER JR

cena: 5 499,00 zł     
Hafciarki Janome Zebrane w tej kategorii hafciarki Janome  okazują się niezastąpione w bardziej wymagających zastosowaniach krawieckich. Nawet najbardziej wymagający użytkownicy docenią zwłaszcza droższe modele hafciarek marki JANOME.  Wszystkie posiadają 5 letnią gwarancję typu Home Service oraz pochodzą wyłącznie z polskiej dystrybucji.
Janome MC400E to nowoczesna, komputerowa hafciarka o polu haftu 200 mm x 200 mm. Wyposażona jest w 160 gotowych do wykorzystania wzorów oraz 6 rodzajów czcionek, a port USB umożliwia wprowadzanie wzorów z zewnętrznego nośnika jakim jest pendrive. Obsługa hafciarki jest bardzo prosta dzięki dotykowemu wyświetlaczowi LCD z menu w języku polskim, które gwarantuje wygodne edytowanie haftów i tworzenie napisów. Dużym atutem hafciarki Janome MC400E jest mocny i stabilnie mocowany tamborek, dzięki któremu każdy haft wychodzi idealnie (nawet na grubszych tkaninach).Janome MC400E doskonale sprawdzi się w małym zakładzie usługowym, krawieckim czy w gospodarstwie domowym. Dzięki niej z łatwością ozdobisz bluzki, t-shirty, bluzy, sukienki, wykonasz aplikację czy dekoracyjne hafty na poduszkach, obrusach i ręcznikach.

Szczegółowy opis maszyny JANOME MC400E

Maszyna posiada 5 lata gwarancji i czytelną instrukcję w języku polskim.

Program do projektowania haftów Janome Digitizer JR Program automatycznie lub półautomatycznie przerabia rysunki, zdjęcia na hafty. Posiada także wbudowane czcionki do tworzenia napisów i monogramów, może służyć również jako konwerter haftów zapisanych w różnych formatach hafciarskich. Jest to najnowsza wersja programu DIGITIZER JR - 4.0, w której wprowadzono najpopularniejszą metodę zamiany zdjęcia na haft - półautomat. Operator zaznacza na rysunku lub zdjęciu te fragmenty, które mają być po kolei haftowane. 
 
Ilość wzorów haftu 160
Ilość alfabetów-czcionek hafciarki 6
Maksymalna prędkość szycia  860 ściegów/min

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

podobne produkty