Hafciarka kompaktowa JANOME MB-4S SET plus program JANOME DIGITIZER MBX

JANOME MB-4S SET

Hafciarka kompaktowa, jednogłowicowa, czteronitkowa - zestaw promocyjny z programem do projektowania haftów JANOME DIGITIZER MBX

JANOME Producent: JANOME

Kod: JANOME MB-4S SET

cena: 21 999,00 zł

PROMOCJA Teraz kupując hafciarkę JANOME MB-4S dostaniesz do niej program do projektowania haftów JANOME DIGITIZER MBX - oferta ważna do wyczerpania zestawów.

 

JANOME MB-4S łączy cechy wydajnej maszyny przemysłowej z przyjemnością wygodnej pracy, jaką zapewnia mała maszyna do haftu. Doskonała do krótkich serii w usługach hafciarskich, sklepach, na imprezach okolicznościowych, dla agencji reklamowych, studiów projektowych, producentów odzieży (np. logo w odzieży roboczej), hafciarni i szwalni. Menu w języku polskim. Janome Digitizer MBX to w pełni profesjonalny program do projektowania haftów. Bardzo prosty w obsłudze, z intuicyjnym, obrazkowym menu. Cały w języku polskim, z wbudowanymi polskimi czcionkami. Dodatkowo Digitizer MBX posiada wbudowany programem Corel Draw Essentials X5, dzięki czemu możesz automatycznie przerabiać loga na hafty.

 

Program zawiera płytę DVD z tutorialami wyjaśniającymi wszystkie funkcje programu krok po kroku.

 

JANOME MB-4S to jednogłowicowa, czteronitkowa, kompaktowa hafciarka, która haftuje z prędkością 800 ściegów na minutę. Wyposażona jest w dotykowy panel sterujący, funkcję automatycznej zmiany 4 kolorów nici, czujnik zerwania nici górnej z automatycznym powrotem do miejsca "zgubionej" nitki, niezależny system nawijania nici na szpulkę i automatyczne obcinanie nici.

 

JANOME MB-4S posiada 10 wbudowanych czcionek, 50 gotowych do wyboru haftów, trzy tamborki na wyposażeniu [240x200 mm, 126x110 mm, 50x50 mm], specjalny stojak na nici, który umożliwia ustawienie 9 dużych szpul. Kompatybilna z tamborkami Tajima. Posiada przemysłowy uchwyt tamborków (bardzo mocny), zabezpieczenie przed uderzeniem igły w tamborek. Ma możliwość haftowania z mniejszymi prędkościami (np. przy hafcie nićmi metalicznymi). Edycja haftów pozwala na ich skalowanie, rotowanie co 1 stopień, łączenie, lustrzane odbicia, kopiowanie, etc. 


  
Ilość igieł hafciarki 4
Ilość wzorów haftu 50
Ilość alfabetów-czcionek hafciarki 10
Maksymalna prędkość szycia 800 ściegów/min 
 System igieł  DBXK5

 

 

 

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

podobne produkty