Hafciarka kompaktowa JANOME MB-4S jednogłowicowa, 4 - nitkowa

JANOME MB-4S

Hafciarka kompaktowa, jednogłowicowa, czteronitkowa z dużym chwytaczem.

JANOME Producent: JANOME

Kod: JANOME MB-4S

cena: 19 999,00 zł

JANOME MB-4S to jednogłowicowa, 4 - igłowa, kompaktowa hafciarka, która haftuje z prędkością 800 ściegów na minutę. Wyposażona jest w dotykowy panel sterujący, funkcję automatycznej zmiany 4 kolorów nici, czujnik zerwania nici górnej z automatycznym powrotem do miejsca "zgubionej" nitki, niezależny system nawijania nici na szpulkę i automatyczne obcinanie nici.

 

ANOME MB-4S posiada 10 wbudowanych czcionek, 50 gotowych do wyboru haftów, trzy tamborki na wyposażeniu [240x200 mm, 126x110 mm, 50x50 mm], specjalny stojak na nici, który umożliwia ustawienie 9 dużych szpul. Kompatybilna z tamborkami Tajima. Posiada przemysłowy uchwyt tamborków (bardzo mocny), zabezpieczenie przed uderzeniem igły w tamborek. Ma możliwość haftowania z mniejszymi prędkościami (np. przy hafcie nićmi metalicznymi). Edycja haftów pozwala na ich skalowanie, rotowanie co 1 stopień, łączenie, lustrzane odbicia, kopiowanie, etc.

 

Łączy cechy wydajnej maszyny przemysłowej z przyjemnością wygodnej pracy, jaką zapewnia mała maszyna do haftu. Doskonała do krótkich serii w usługach hafciarskich, sklepach, na imprezach okolicznościowych, dla agencji reklamowych, studiów projektowych, producentów odzieży (np. logo w odzieży roboczej), hafciarni i szwalni. Pracę na maszynie ułatwia nowy, szybszy procesor oraz menu w języku polskim.

 

  • Bardzo łatwa w obsłudze. Posiada menu w języku polskim oraz nowy, szybszy procesor. 
  • Dzięki intyicyjnemu panelowi (wielkość 117,2 mm x 86,4 mm) wszystkie funkcje pozostają pod ręką. 
  • Posiada o 40% większą szpulkę dolną (w porównaniu do zwykłych hafciarek) dzięki czemu, umożliwia wykonanie większej ilości haftów na jednej szpulce nici dolnej.
  • Wbudowane funkcje umożliwiają m.in. dokładne umiejscowienie haftu na tamborku i błyskawiczne zaprojektowanie napisów. Na panelu istnieje również możliwość wyświetlania filmów z instrukcjami (funkcja help).
  • Podwójne oświetlenie pola haftu pozwala lepiej kontrolować wykonywane prace.
  • Kompaktowa budowa i niewielka waga (tylko 20,5 kg) umożliwiają łatwy i szybki transport, dzięki czemu doskonale sprawdza się na wszelkich imprezach okolicznościowych (jarmarki, targi, plenerowe zawody sportowe).
  • Nie martwisz się o przepuszczony ścieg, gdyż czujnik wykryje zerwanie nici i automatycznie powróci do miejsca "zgubionej nitki".
  • Umożliwia pracę z bezpośrednim połączeniem z komputerem lub bez komputera wówczas całkowita edycja i obróbka haftu powstaje na panelu.
  • Wbudowane gniazdo USB i port ATA PC (obsługa kart pamięci) znacznie skracają import haftu.
  • Za pomocą jednego komputera i programu JANOME DIGITIZERPRO MBX możesz kontrolować pracę kilku maszyn hafciarskich, do tego każda z nich może haftować co innego.

  
Ilość igieł hafciarki 4
Ilość wzorów haftu 50
Ilość alfabetów-czcionek hafciarki 10
Maksymalna prędkość szycia 800 ściegów/min 
 System igieł  DBXK5

 

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

podobne produkty