ZOJE ZJ2290S-SR SET Zygzak elektroniczny - maszyna do szycia kompletna

ZOJE ZJ2290S-SR SET Zygzak elektroniczny - maszyna do szycia kompletna

ZOJE EUROPE Producent: ZOJE EUROPE

Kod: ZOJE ZJ2290S-SR SET

cena: 16 560,00 zł

Elektroniczny zygzak programowany z automatycznymi funkcjami: obcinanie nici, ryglowanie, podnoszenie stopki, pozycjonowanie igły, odrzutnik nitki. Z energooszczędnym silnikiem AC Servo wbudowanym w główkę i z silnikami krokowymi do napędu skoku igielnicy i do napędu transportu. Oświetlenie pola pracy LED w standardzie.

 

Do szycia lekkich i średnich materiałów. Idealny do ściegu prostego, zygzaka, dwubitu, trójbitu, ściegu muszelkowego i innych ściegów dekoracyjnych. Szyje 20 podstawowych typów ściegu, 94 dekoracyjne ściegi zaprogramowane fabrycznie oraz umożliwia dowolną ich modyfikację. Maszyna z oprogramowaniem do własnego projektowania ściegów na dotykowym panelu sterującym i przechowywania ich w pamięci (do 500 programów ściegowych). Panel wyposażony w port USB do obsługi kart pamięci i łatwego przenoszenia zaprojektowanych ściegów.

 

Możliwość wykonywania lustrzanego odbicia wybranych ściegów (np. muszelkowych). Duża przestrzeń między igielnicą, a ramieniem maszyny (29 cm) gwarantuje łatwe i wygodne operowanie materiałem.

 

Transport dolny, maks. długość ściegu 5 mm, maks. szerokość ściegu 8 mm lub 10 mm dla trójbitu, maksymalna prędkość szycia 5.000 ściegów/min., automatyczne podnoszenie stopki do 6 mm, centralne smarowanie.

 

Maszyna do szycia kompletna na podstawie i stole firmy Kessler.

 

Do tej maszyny polecamy igły SCHMETZ system 135x5 lub 135x5 SERV7 z odpowiednimi czubkami zależnie od szytego materiału.

 

 

  
Zygzak do szycia materiałów  lekkie i średnie
Automatyczne pozycjonowanie igły tak 
Maks. szerokość ściegu  10.0 mm
Maks. długość ściegu 5.0 mm
Maksymalna prędkość szycia  5000 ściegów/min
 System igieł 135X5
Skład kompletna

 

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

podobne produkty