Stebnówka słupkowa ZOJE ZJ9620-N1.8 SET 2-igłowa z transportem dolnym rolkowym, igłowym i aktywną stopką rolkową

 ZOJE ZJ9620-N1.8 SET

Stebnówka dwuigłowa słupkowa z transportem dolnym i górnym rolkowym oraz igłowym, z energooszczędnym silnikiem  AC SERVO  - maszyna do szycia kompletna.

ZOJE EUROPE Producent: ZOJE EUROPE

Kod: ZOJE ZJ9620-N1.8 SET

cena: 6 880,00 zł

Stebnówka słupkowa 2-igłowa z transportem dolnym rolkowym, igłowym i aktywną stopką rolkową (rolka z lewej strony igły). Do szycia średnich i grubych materiałów. Przeznaczona do szycia w miejscach trudno dostępnych w produkcji obuwia sportowego, obuwia ze skóry, galanterii skórzanej, itp. Standardowo wyposażona w energooszczędne oświetlenie pola pracy LED.

 

Rozstaw igieł 1.8 mm. Prędkość szycia 2.000 ściegów/min., maksymalna długość ściegu 3.6 mm, podnoszenie stopki za pomocą dźwigni ręcznej 7 mm lub podnośnika kolanowego 10 mm, wysokość słupka 17 cm, centralne smarowanie.

 

Maszyna do szycia kompletna na podstawie i stole firmy Kessler, z energooszczędnym silnikiem AC Servo i zewnętrznym synchronizerem umożliwiającym silnikowi pozycjonowanie igły w dolnym lub górnym położeniu.

 

Do tej maszyny polecamy igły SCHMETZ system 134x35 lub 134x35 SERV7 z odpowiednimi czubkami, zależnie od rodzaju szytego materiału.

 
Ilość igieł stebnówki słupkowej 1
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne obcinanie nici nie
Automatyczne podnoszenie stopki nie
Automatyczne ryglowanie nie
Maks. długość ściegu 3.6 mm
Wysokość podnoszenia stopki 10 mm
Maksymalna prędkość szycia 2000 ściegów/min
System igieł 134X35
Skład kompletna

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

podobne produkty