Stebnówka słupkowa ZOJE ZJ9610-D3 SET 1-igłowa z transportem dolnym rolkowym, igłowym i aktywną stopką rolkową

 ZOJE ZJ9610-D3 SET 

Automatyczna stebnówka słupkowa z transportem dolnym i górnym rolkowym oraz igłowym, z wbudowanym silnikiem AC SERVO  - maszyna do szycia kompletna.

ZOJE EUROPE Producent: ZOJE EUROPE

Kod: ZOJE ZJ9610-D3 SET

cena: 8 620,00 zł

Automatyczna stebnówka słupkowa 1-igłowa z transportem dolnym rolkowym, igłowym i aktywną stopką rolkową (rolka z lewej strony igły). Z energooszczędnym silnikiem AC Servo. Seryjnie wyposażona w automatyczne funkcje: elektromagnetyczne obcinanie nici, pneumatyczne podnoszenie stopki, programowanie wielkości rygla początkowego i końcowego, pozycjonowanie igły oraz w programator ściegów i zintegrowane 3-stopniowe, energooszczędne oświetlenie pola pracy LED.

 

Przeznaczona do szycia w miejscach trudno dostępnych w produkcji obuwia sportowego, obuwia ze skóry, galanterii skórzanej, itp. Standardowo wyposażona w energooszczędne oświetlenie pola pracy LED.

 

Do szycia średnich i grubych materiałów. Przeznaczona do szycia w miejscach trudno dostępnych w produkcji obuwia sportowego, obuwia ze skóry, galanterii skórzanej, itp.

 

Prędkość szycia 3.000 ściegów/min., maksymalna długość ściegu 4.5 mm, podnoszenie stopki 7 mm lub za pomocą podnośnika kolanowego 10 mm, wysokość słupka 17 cm, centralne smarowanie.

 

Maszyna do szycia kompletna na podstawie i stole firmy Kessler.

 

Do tej maszyny polecamy igły SCHMETZ system 135x5 lub 135x5 SERV7 z odpowiednimi czubkami, zależnie od rodzaju szytego materiału.

 
Ilość igieł stebnówki słupkowej 1
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Automatyczne ryglowanie tak
Maks. długość ściegu 4.5 mm
Wysokość podnoszenia stopki 10 mm
Maksymalna prędkość szycia 3000 ściegów/min
System igieł 135X5
Skład kompletna

 

 

 

 

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

podobne produkty