JANOME MC500E + DIGITIZER JR Hafciarka plus program

JANOME MC500E + DIGITIZER JR

Hafciarka komputerowa - zestaw promocyjny z programem do projektowania haftów JANOME DIGITIZER JR

JANOME Producent: JANOME

Kod: JMC 500E + DIGITIZER JR

cena: 6 499,00 złHafciarki Janome Zebrane w tej kategorii hafciarki Janome  okazują się niezastąpione w bardziej wymagających zastosowaniach krawieckich. Nawet najbardziej wymagający użytkownicy docenią zwłaszcza droższe modele hafciarek marki JANOME.  Wszystkie posiadają 5 letnią gwarancję typu Home Service oraz pochodzą wyłącznie z polskiej dystrybucji.
JANOME MC500E to nowoczesna, komputerowa hafciarka. Urządzenie wyposażone jest w 160 wbudowanych wzorów, sześć rodzajów alfabetu (m. in. małe i duże litery, cyfry) oraz port USB, który umożliwia odczytanie własnych haftów z pendrive'a. Maksymalne pole haftu o wymiarach 28 x 20 centymetrów stwarza duże możliwości działania, a obsługa urządzenia jest prosta dzięki dotykowemu wyświetlaczowi LCD. Funkcje takie jak automatyczny obcinacz nici, automatyczny nawlekacz igły czy wbudowany czujnik zrywu dolnej i górnej nitki gwarantuje natomiast duży komfort haftowania. Hafciarka Janome MC500E jest jednoigłowa, ale z powodzeniem możemy na niej haftować wzory wielokolorowe. Sama zatrzyma się za każdym razem, gdy w projekcie haftu będzie wymagana zmiana koloru nici i poprosi o jej zmianę. Janome MC500E doskonale sprawdzi się w małym zakładzie usługowym, krawieckim czy w gospodarstwie domowym. Dzięki niej z łatwością ozdobisz bluzki, t-shirty, bluzy, sukienki, wykonasz aplikację czy dekoracyjne hafty na poduszkach, obrusach i ręcznikach. 

Szczegółowy opis maszyny JANOME MC 500E
Maszyna posiada 5 lata gwarancji i czytelną instrukcję w języku polskim.

Program do projektowania haftów Janome Digitizer JR Program automatycznie lub półautomatycznie przerabia rysunki, zdjęcia na hafty. Posiada także wbudowane czcionki do tworzenia napisów i monogramów, może służyć również jako konwerter haftów zapisanych w różnych formatach hafciarskich. Jest to najnowsza wersja programu DIGITIZER JR - 4.0, w której wprowadzono najpopularniejszą metodę zamiany zdjęcia na haft - półautomat. Operator zaznacza na rysunku lub zdjęciu te fragmenty, które mają być po kolei haftowane.

 
Marka Janome
Ilość igieł hafciarki 1
Ilość wzorów haftu 100
Ilość alfabetów-czcionek hafciarki 6
Maksymalna prędkość szycia 400 - 860 ściegów/min
Maksymalny rozmiar Pola haftu 280 x 200 mm
Wymiary (szer. x głęb. x wys.) 60 cm x 33 cm x 45 cm
Chwytacz rotacyjny
Typ sterowania komputerowe
Napięcie 220 - 240 V

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

podobne produkty