JANOME MC350E + DIGITIZER MBX Hafciarka plus program

JANOME Producent: JANOME

Kod: JANOME MC350E + DIGITIZER MBX

cena: 7 499,00 złHafciarki Janome Zebrane w tej kategorii hafciarki Janome  okazują się niezastąpione w bardziej wymagających zastosowaniach krawieckich. Nawet najbardziej wymagający użytkownicy docenią zwłaszcza droższe modele hafciarek marki JANOME.  Wszystkie posiadają 5 letnią gwarancję typu Home Service oraz pochodzą wyłącznie z polskiej dystrybucji.
Hafciarkę Janome MC350E łatwa w obsłudze, jednoigłowa, posiada menu w języku polskim, 100 rodzajów wbudowanych wzorów i 3 rodzaje alfabetu Dodatkowo dzięki wbudowanemu portowi USB możemy przenosić wzory haftów z komputera do hafciarki. Pole haftu w Janome MC350E wynosi 200 mm x 140 mm, a hafciarka wykonuje haft z prędkością 750 wkłuć na minutę. Bardzo wygodną funkcją w hafciarce jest automatyczne obcinanie nici, która obcina za nas nitkę po skończonym hafcie. Menu hafciarki pokazuje nam wybrany haft i informuje o czasie haftowania, liczbie wkłuć, ilości kolorów, rozmiarze wzoru i typie tamborka jaki musimy zastosować. 
Szczegółowy opis maszyny JANOME MC 350E
Maszyna posiada 5 lata gwarancji i czytelną instrukcję w języku polskim.

Program do projektowania haftów Janome Digitizer MBX Program umożliwia samodzielnie projektowania haftów, możemy je projektować “z wolnej ręki” lub na podstawie rysunku czy zdjęcia. Do wyboru w programie mamy kilka rodzajów ściegów i wypełnień, które możemy stosować wedle własnych potrzeb. W programie Digitizer MBX mamy pełną kontrolę nad każdym stworzonym przez nas ściegiem. Program posiada ok 100 wbudowanych czcionek do tworzenia napisów i monogramów. Litery możemy powiększać, pomniejszać i ustawiać je w różnych kierunkach, rozciągany, przekrzywiany czy zakrzywiany. Dodatkowo Janome Digitizer MBX posiada wbudowany programem Corel Draw Essentials X5, dzięki czemu możemy w programie Corel Draw Essentials X5 stworzyć dowolna grafikę, a później w łatwy i szybki sposób (np. automatycznie ) zmienić ją na haft.


 
Marka Janome
Typ sterowania Komputerowy
Oświetlenie tak (dwupunktowe oświetlenie pola pracy)
Napięcie 220 - 240 V
System igieł DBxK5
Ilość igieł hafciarki 1
Ilość wzorów haftu 100
Ilość alfabetów-czcionek hafciarki 3
Maksymalny rozmiar pola pracy 140 x 200 mm 
 

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.