JACK JK-SHIRLEY II-E. Stebnówka 1-igłowa z pełną automatyką i ze zintegrowanym panelem sterującym.

Stebnówka 1-igłowa, maszyna do materiałów lekkich, średnich i ciężkich (podklasa H).

JACK Producent: JACK

Kod: JACK JK-SHIRLEY 11-E

cena: 2 800,00 zł

JACK JK-Shirley II E

Stebnówka 1-igłowa z pełną automatyką i ze zintegrowanym panelem sterującym.

Funkcje automatyczne: obcinanie nici, podnoszenie stopki, programowanie rygla początkowego i końcowego, pozycjonowanie igły, trzymacz nitki z igłyTransport dolny ząbkowy. Centralne smarowanie. Maszyna do materiałów lekkich, średnich i ciężkich (podklasa H).

Wiele nowych, podnoszących wygodę operatora i wydajność pracy rozwiązań jest dostarczanych w tej maszynie już w standardzie: oświetlenie LED o regulowanej jasności, nowy automatyczny przytrzymywacz nitki do igły zapewnia ładny, krótki początek szwu bez pętlowania (zmniejsza też zużycie nici), przycisk dynamicznego ryglowania ściegu, przycisk natychmiastowej zmiany pozycji igły, nowy całkowicie wbudowany w korpus maszyny automatyczny podnośnik stopki, blokada przypadkowej zmiany długości ściegu.

Maszyna posiada energooszczędny napęd z kompaktowym silnikiem servo, zabudowanym bezpośrednio na wale maszyny (system Direct-Drive). Zapewnia to całkowite wyeliminowanie napędu z paskiem klinowym, co znacznie ogranicza hałas i wibracje, podnosi reaktywność maszyny na zmiany prędkości, znacznie podnosząc wygodę sterowania prędkością maszyny. Zwykle o ponad 70% obniża się zużycie energii elektrycznej - silnik kręci się tylko wtedy, gdy maszyna szyje. Elektroniczne sterowanie prędkością szycia jest wygodne i precyzyjne. Brak jest strat tarcia występujących w tradycyjnym, tarczowym sprzęgle. 

Zwiększona masa maszyny dodatkowo obniża wibracje. Maszyna pracuje bardzo cicho i płynnie.

Dane techniczne:

  • max. prędkość szycia: 5000 ściegów/min.
  • max. długość ściegu: 5 mm
  • wznios stopki dociskowej: 5-9 mm

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

podobne produkty